Keresés

Részletes keresés

Endorfin Creative Commons License 2001.02.27 0 0 248
....egyébiránt pl. arról értekezni, hogy

Miért nem járok lopni a Közértbe ?
Miért nem nyirtam ki a szomszédomat ?

ezek meglehet aránylag unalmas témák ahhoz képest, mint hogy

Miért járok lopni a Közértbe ?
Miért nyirtam ki a szomszédomat ?

:)
Endorfin

Előzmény: Törölt nick (247)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 246
Remélem, nem. Akkor már inkább a Blade runner :) Pedig az se habostorta :)
Előzmény: Dulifuli (245)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.27 0 0 245
Azért Huxley nem éppen ezt írta le. Az egy kicsit durvább volt. Vagy valóban arrafelé haladunk?
Előzmény: Törölt nick (244)


R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 243
Tudjátok, ezt sose értettem.

Mindenki tudja, hogy létezik és gôzerôvel üzemel.
Mindenki tudja, hogy hirdetik magukat, és ha a direkt lehetôséget elveszik, az újságok jobb sorsra érdemes partnerkeresô rovatai fognak megtelni egyértelműen kétértelmű hirdetésekkel, sôt, már most is ez van.
Aki elolvassa ezeket, elsôre felismerheti, mirôl is van szó. Ettôl csökkeni nem fog a prostitúció, csak álszent módon eltakargatják a megjelenési módját.
Aki hirdetni akarja, úgyis megtalálja a kiskaput.
Aki igénybe akarja venni, úgyis megtalálja az információt.

Miért van szükség erre a prűd, farizeus szemforgatásra, ráadásul törvénybe iktatva? Sokkal tisztább volt, mikor erre külön rovat szolgált, és nem keveredett azokkal, akik tényleg nem üzleti célból keresnek partnert.

Előzmény: Törölt nick (242)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.02.27 0 0 241
Nyalván. ;-)
De vajon miféle rendeletek vonatkoznak erre? Lehet, hogy a rendeletek miatt nem járunk?
Előzmény: Törölt nick (239)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 240
Én is akkor láttam utoljára, mikor új voltam itt a HUSz-ban, nem vagyok naprakész :)
Előzmény: Törölt nick (239)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.02.27 0 0 238
Ez az: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=1002202&uq=1725

Egyébként nyugodtan használhattad volna a Keresőt, én is azzal találtam meg.

Előzmény: zabi (237)
zabi Creative Commons License 2001.02.27 0 0 237
Köszi,probáltam keresni de nem találom.
Itt van a Hölgyek,urak sex-ben?
Előzmény: R.O.Tico (236)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.27 0 0 236
Itt a HUSZ-on, valahol a Topicok közt, keress rá, én nem szoktam használni.
Előzmény: zabi (235)
zabi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 235
Írd meg légyszi,hogy pontosan hol találom ezt!

Köszi

Előzmény: R.O.Tico (233)
zabi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 234
Szia!

Hol találom ezt?

Előzmény: R.O.Tico (233)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.26 0 0 233
Itt a HUSZ-ban a Lányok, Házak, Vendégek, a legautentikusabb kurvatesztekkel, paraméterekkel, elemzésekkel, a kurvahasználat elméleti és gyakorlati tanácsadójával, tippekkel, trükkökkel, de van nekik egy erre szakosodott weboldaluk és talán valami fórumuk is külön... :)
Előzmény: zabi (232)
zabi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 232
Sziasztok!

Keresek egy olyan oldalt,ahol a prostikat pontozzák,és írnak róluk azok a férfiak akik voltak már náluk.
Köszi

R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.26 0 0 231
Hát ez az :)
Előzmény: Endorfin (230)
Endorfin Creative Commons License 2001.02.26 0 0 230
Tudjátok,
a véradást általában nem pénzért csinálják.
Miért ?
Mert ha a véradók nem a segiteni akarásuk, hanem a PÉNZ miatt adnak vért, akkor a levett vér MINŐSÉGE hm... kérdéses lesz, lehet.
Valahogy igy van ez...:)

Endorfin

Előzmény: R.O.Tico (227)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.26 0 0 229
Nézd meg az Expresszben a partnerkeresô rovatot, a legtöbb szexiparos szerintem itt megtalaálható, hívj fel egyet, és majd mondank címet :))

De van egy ilyen topic is.

Előzmény: Törölt nick (228)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 228
Hol van egyáltalán kupleráj?
R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.26 0 0 227
Mert az örömszerzés (még ha kizárólag szexrôl is van szó) és az üzletiesség antagonisztikus ellentét.
Ha élvezi, akkor miért kér pénzt, ha nem élvezi, akkor miért csináljam vele? Ha élvezi és pénzt kér érte, akkor vagy hazudik és nem is élvezi, vagy én is kérhetnék érte pénzt tôle, hiszen ô is élvezte. :))))
Előzmény: Optimista Realista (226)
Optimista Realista Creative Commons License 2001.02.26 0 0 226
- Mert van király csajod, akivel maximálisan elégedett vagy
vagy
- Mert impotens vagy
vagy
- elveid/vallásod tiltja
vagy
- nő vagy
vagy
- primitiv hülye vagy.

Én nem tudom megállapitani, hogy melyik. De szerintem ezt, igy, ezzel az arcmérettel ide okádni röhejes.

R.O.Tico Creative Commons License 2001.02.23 0 0 225
Én is NEM járok. :)
Dulifuli Creative Commons License 2001.02.23 0 0 224
Van. Legalábbis én most benéztem ide.
Előzmény: Endorfin (223)
Endorfin Creative Commons License 2000.01.31 0 0 223
Van itt valaki, aki szintén NEM jár kuplerájba ?
:))

Endorfin

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 222
Ez igaz, doki, de a prostik védelmében beszél, és ez talán nem igazán tetszene az asszonyhadnak
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 221
Endorfin, semmi akadalya, ime:

Lanyok, Hazak, Vendegek hompedzs Amerikai szerver, Magyar szerver

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 220
Endorfin, semmi akadalya, parancsolj:

Lanyok, Hazak, Vendekek hompedzs Amerikai szerver, Magyar szerver

A hompedzs egyebkent nem az enyem, hanem a topic latogatoie. En csak szivok vele:)))
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.04.27 0 0 219
Én is a saját idommel gazdálkodom. A tisztes családanyáktól szerintem nemigen kéne tartanod, hiszen kuncsaftként szóltál hozzá, nem pedig a férjvadász partizán ill. kurtizán hadosztály tagjaként.
Előzmény: Rimbaud (216)
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.04.27 0 0 218
"Inkább nem szólok bele abba, hogy hogyan rendezed el te az életedet."

Ne is!!!

Amúgy meg ahol most élek, ott parizer sajna egyáltalán nincs, ha meg valamibol húsz dekát kérnék, csak néznének rám értetlenül :)

Előzmény: Zéta (217)
Zéta Creative Commons License 1999.04.27 0 0 217
Palánk: a közönséges húsz deka parizerre értettem, amit a kenyérre szeletelsz :-))).

Inkább nem szólok bele abba, hogy hogyan rendezed el te az életedet. Én egy időben elég sok erőfeszítést tettem azért, hogy legyen egy boldog kapcsolatom. Azt hiszem, éppen az volt a baj, hogy túl sokat. Úgyhogy jelenleg szándékosan keresem a legkönnyebb megoldásokat. Türelem, szerencse, aztán lesz ez még úgy se :-).

Bocs hogy off.

Üdv: Zéta

Előzmény: Dr. Égely Palánk (215)
Rimbaud Creative Commons License 1999.04.27 0 0 216
Hülyén fog hangzani a válaszom, de ahhoz képest, hogy kisregényméretűek a hozzászólásaim, eléggé időhiányban szenvedek, úgyhogy a topictalálkozót egyelőre nem merem igérni. Mindez valószínűleg azért van, mert a munkaidőmet én osztom be, a magánéletben viszont erősen alkalmazkodom valaki máshoz is.
Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy egy IRL Tasztal találkozón fel merném fedni a személyazonosságomat. Kissé ugyanis tartok tőle, hogy egyfajta tisztes családanyákból összeverődött tömeg megpróbálna meglincselni...:-)))
Azért erősen remélem, hogy egyszer még IRL folytathatjuk eszmecserénket.
Előzmény: Dr. Égely Palánk (214)
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.04.27 0 0 215
Hehe, kezd elhíresülni a hasonlatom.... Nos, ha már így megszólítottál, én igenis vadászom, és nem kilóra veszem a noket. A hasonlatomat nem úgy kellene érteni, hogy Claudia Schiffereket cserkész be az ember minden szombat este. Az a lényeg, hogy nem tutira mész, és nem üzletet kötsz. Csak egy példa: a "Szigorúan ellenorzött vonatok" c. filmben van egy nagyon aranyos jelenet, ahogyan a vasutas a "stemplijével leveszi a lábáról" a kishölgyet. Na, az vadászat, még akkor is, ha a kishölgy nem egy Claudia Schiffer, hanem egy tenyeres-talpas "csehszlovák" csajszi volt. Errol a leki dologról beszéltem.

Egyébként pedig nekem speciel tetszett az írásod, úgyhogy még az is lehet, hogy mind a kettonket egyszerre kapcsol le az autópálya felügyelet.

Azért egy lényeges dologban vitatkoznék. A "rendezett de boldogtalan" kapcsolatot nem egy magányos kurvázóssal vetném össze, hanem egy rendezett boldoggal. Ez utóbbiért sokkal többet kell tenni, mint egy kurva megfizetéséhez szükséges pénz összeszedéséért. Ha nem így lenne, lehet hogy már nem is lennének kurvák.
Üdv, Palánk

Előzmény: Zéta (213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!